Adwokat, możesz coś zmienić

W 2021 r. Pracownicy usług rodzinnych IFOPA są zobowiązani do dalszego wzmacniania partnerstwa z osobami z FOP i ich rodzinami, koncentrując się na fundamencie wsparcia pacjentów: RZECZNICTWIE!

Seria Advocacy ma na celu wzmocnienie wsparcia dla społeczności FOP poprzez:

• Edukowanie osób z FOP i ich sieci wsparcia w zakresie sposobów bycia skutecznym rzecznikiem siebie i ukochanej osoby
• Tworzenie interaktywnych możliwości łączenia się członków społeczności i uczenia się od siebie

Każdego miesiąca dla uczestników będzie dostępne nowe źródło informacji. W tym miesiącu, w swoim pierwszym kwartalnym podcastie zatytułowanym „Advocacy: You Can Make a Difference”, mamy nadzieję, że posłuchasz, jak pracownicy Family Services Hope Newport i Karen Kirchhoff omawiają 10 kroków do zostania skuteczny self-adwokat.

Tutaj możesz przeczytać napisy do podcastu, postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami!

W tym pierwszym odcinku podcastu Advocacy Series, pracownicy IFOPA Family Services, Hope Newport i Karen Kirchhoff, omawiają, co oznacza rzecznictwo, różne rodzaje rzecznictwa i 10 umiejętności, aby stać się skutecznym rzecznikiem.

Zobacz podsumowanie 10 umiejętności, które pozwolą Ci zostać skutecznym adwokatem, i odpowiedz na pytania, aby zacząć doskonalić swoje umiejętności, pobierając arkusz „Rzecznictwo: możesz coś zmienić”.
Znajdź praktyki poprawiające poczucie własnej wartości i budujące solidne podstawy dla swojej przyszłości jako adwokata.
Przygotuj przemówienie w windzie za pomocą tego szablonu i bądź przygotowany, gdy zwrócisz się do innych o wsparcie.

22 lutego o 16:30 czasu wschodniego / 21:30 czasu GMT do Karen i Hope dołączą trzej członkowie społeczności FOP, którzy podzielą się swoją perspektywą i lekcjami na temat ich potrzeb podczas panelu społecznościowego w Zoom. Możesz posłuchać Miriam (ze Stanów Zjednoczonych), Luciany (z Wielkiej Brytanii) i Olivera (z Australii) podzielić się swoimi historiami, zadać pytania i podzielić się własnym doświadczeniem.

Ponieważ ten panel społeczności jest hostowany na wideokonferencjach Zoom, tłumaczenie symultaniczne będzie zapewnione na następujące języki: arabski, bengalski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), holenderski, angielski, francuski, niemiecki, hindi, włoski, japoński, koreański , Polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, tamilski i wietnamski.

Zarejestruj się, aby wziąć udział w panelu powiększenia społeczności Advocacy Series 22 lutego

Aby uzyskać więcej informacji o programie lub podzielić się swoim doświadczeniem jako adwokat, prosimy o kontakt z Hope Newport, menedżerem ds. Usług rodzinnych IFOPA, pod adresem [email protected] lub Karen Kirchhoff, koordynatorem ds. Usług rodzinnych, pod adresem [email protected].

Make a Difference

Donate Connect Fundraise
Already a Member? Sign In

Sign Up for FOP Connection, Our Monthly eNewsletter